Neymar'ı çıldırtan fotoğraflar | Medya 100 - %100 Medya
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Neymar'ı çıldırtan fotoğraflar27.06.2014 17:35

Neymar'ı çıldırtan fotoğraflar

Neymar'ı çıldırtan fotoğraflar


Derginin kapağında yer alan "Neymar'ın hoşlandığı esmer güzel" başlığına sinirlenen Brezilyalı yıldız Neymar bağlı olduğu NR Sports aracılığı ile mahkemeye başvurarak derginin satış noktalarında dağıtımını engelledi.


Bu haber 1793 kez okundu.
Barcelona'nın dünyaca ünlü futbolcusu Neymar eski sevgilisinin fotoğraflarını yayınlayan derginin toplatılması için mahkeme kararı çıkarttı.

2012 yılında beraber olduğu sevgilisi Patricia Jordane'nın ünlü bir dergiye çıplak pozlar vermesi yıldız futbolcuyu sinirlendirdi.

Derginin kapağında yer alan "Neymar'ın hoşlandığı esmer güzel" başlığına sinirlenen Brezilyalı yıldız bağlı olduğu NR Sports aracılığı ile mahkemeye başvurarak derginin satış noktalarında dağıtımını engelledi.

Dergi yönetimi ise kararın sadece Sao Paoulo bölgesini kapsadığını ileri sürerek isteyen herkesin bu dergiyi diğer eyaletlerden satın alabileceğini açıkladı.

Barcelonalı yıldız futbolcu Neymar, Patricia Jordane ile olan ilişkisini sürekli inkar etmesine rağmen neden toplatılma kararı aldırdığına ise açıklık getirmedi.

Patricia Jordane'nın olay yaratan fotoğrafları


Etiketler: Patricia Jordane -Neymar

Diğer Magazin haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.medya100.com/
*Medya100.com
haberyazilimi.com - Copyright